פאות רפואיות

פאות רפואיות

דילול או נשירת שיער היא אחת מתופעות הלוואי המתלוות למחלת הסרטן והיא נגרמת כתוצאה מטיפולים כימותרפיים. תופעת דילול ונשירת השיער קשורה לעיתים קרובות גם בגורם הגנטי והיא נגרמת גם בעקבות שינויים הורמונליים, תזונה לא נכונה, שימוש בחומרים כימיים, מצבי לחץ, לידות ועוד.

תופעת דילול השיער משנה את מראה השיער, את צפיפותו ואת חוזקו וחיוניותו, והיא מביאה נשים רבות לחפש פתרון בדוגמת הפאה הרפואית.

פאות רפואיות העשויות משיער טבעי, מותאמות למבנה הראש והפנים ומהוות פתרון אידאלי עבור נשים הזקוקות לפאה רפואית בתקופת הטיפולים הכימותרפיים. או לנשים החוות דילול או נשירת שיער והן זקוקות לפאה קבועה אשר תלווה אותן לאורך שנים.

יש לזכור כי התאמת פאה רפואית דורשת ידע והבנה מלאה של הצרכים והקשיים איתם מתמודדים החולים ומטרתה העיקרית היא לשמור על הקו והמראה קודם מחלת הסרטן של המטופלת ועם תחילת נשירתו של השיער להימנע מלחוות את אובדנו. בשל כך מומלץ להיערך בהתאם לקראת ההתמודדות עם המחלה ולבצע התאמת פאה עם תחילת ההתמודדות.

סלון הפאות "גינת" מתמחה בהתאמה מקסימלית של הפאה למטופלת בקו טבעי ואפנתי. ההתאמה נעשית תוך התחשבות במבנה הפנים והראש וניסיון להתחקות אחר השיער הטבעי שהיה קודם למחלה, על ידי התאמה מרבית של הפאה לשיער הטבעי ובכך לגרום למטופלת להרגיש טוב ולשמור על איכות החיים.

הפאות הרפואיות המיוצרות בסלון הפאות בחיפה, הן קלות ואווריריות במיוחד, אינן מחליקות ונצמדות לקרקפת בהתאמה מושלמת ובעלות מראה טבעי ומעוצב כך שחבישת פאה יכולה להקנות לאישה את הביטחון לו היא זקוקה במיוחד בזמן התמודדות עם המחלה ולהרגיש בנוח עם עצמה ובכך לשפר את סיכויי ההחלמה שלה.

כיום, הפאות הרפואיות מבוקשות מאוד בקרב חולים והתקדמה עד כי כמעט שלא ניתן להבחין שהאישה חובשת פאה, במקרים רבים, איכות הפאה הרפואית עולים על איכות שיערה הטבעי של האישה.

יש לזכור כי התאמתה של פאה רפואית דורשת ידע והבנה מלאה של הצרכים והקשיים איתם מתמודדים החולים ומטרת הפאה הרפואית היא בעצם לשמור על הקו והמראה קודם מחלת הסרטן של המטופלת ועם תחילת נשירתו של השיער להימנע מלחוות את אובדנו.

גינת קופל - פאות טבעיות
גינת - סלון לפאות ותוספות שיער בחיפה
גינת - סלון לפאות ותוספות שיער בחיפה
גינת קופל - פאות טבעיות
גינת קופל - פאות טבעיות