תוספות שיער

תוספות שיער

כידוע למראה השיער השפעה רבה על המראה הכללי, על מצב הרוח ואפילו על הביטחון העצמי שלנו ושיער דליל או נשירת שיער משפיעים רבות על איכות החיים והדימוי העצמי שלנו. הסיבות לשיער דליל או נשירת שיער הן רבות וקורות לרוב בעיקר כתוצאה של תזונה לקויה, אורך חיים לא בריא, טראומות ובעיות פסיכולוגיות וכן בעקבות טיפולים רפואיים מסוגים שונים.

במקרים של שיער דליל תוספות שיער וטיפולי שיער שיקומיים מתקדמים הן הפתרון הטוב והמומלץ ביותר עבור כל אחת אשר מעוניינת ליהנות ממראה שיער מלא וזוהר ארוך ושופע תוך זמן קצר.

תוספות השיער עשויות משיער 100% טבעי כזה שלא עבר עיבוד או תהליכים כימיים משום סוג, עובדה זו מבטיחה את איכותן של תוספות השיער בה אנו משתמשים בסלון GINAT. התוספות נוחות וקלות משקל ומכסות את האזור הבעייתי במדויק.

שיטות השזירה והשיקום המיוחדות בהן אנו משתמשים בסלון שלנו מבטיחה כי תוספות שיער עמידות במיוחד נוחות, אינן מגבילות ונראות טבעיות במיוחד כך שלא ניתן להבחין כי בוצע טיפול בשיער או בקרקפת וכן ניתן לקיים איתן אורך חיים מלא ופעיל ללא כל הפרעה. את התוספות ניתן לעצב בקו אופנתי ומרשים המעניק נפח ואורך ובעל תחושה טבעית ונעימה.

לבקשת הלקוחה ובמידת הצורך ניתן גם לשלב בתוספת הטבעית שיער סינתטי ובכך לחסוך בעלויות התוספת. בכל מקרה התוספת משתלבת בצורה מושלמת על הראש וניתן להתאימה בדיוק לצבע השיער ולמבנה שלו (חלק, גלי או מתולתל).

תוספות השיער הם הפתרון המדהים והטוב ביותר שקיים היום לעיבוי השיער ושינוי מראה השיער במהירות וללא סיכונים מיותרים. בסלון GINAT נוסיף בעדינות ובמקצועיות לשיערך תוספות שיער משיער טבעי, סינתטי או משולב באיכות מעולה.

כל התוספות עוברות מיון והתאמה קפדנית באופן ידני כך שהן יתאימו במיוחד עבורך. שיטת השזירה החדשנית נותנת פתרון מהיר ואיכותי לנשים בעלות שיער דליל. אנו נעצב ונתאים את התוספות לגודל השטח הדליל, לסוג השיער ולצבעו.

בימינו אנו מבינים שהשיער מהווה מוטיב מרכזי בדימוי שלנו כלפי עצמנו ולסביבה והוא גורם משמעותי בשיפור איכות החיים שלנו.

גינת - סלון לפאות ותוספות שיער בחיפה
גינת קופל - פאות טבעיות
גינת - סלון לפאות ותוספות שיער בחיפה
גינת - סלון לפאות ותוספות שיער בחיפה
גינת קופל - פאות טבעיות